Berndorf Bäderbau

Berndorf Bäderbau - Najwyższy standard

Berndorf Bäderbau jest wiodącym producentem instalacji basenowej od 1960 roku, posiadającym punkty sprzedaży w całej Europie. Nasze baseny ze stali nierdzewnej stanowią wizytówkę parków wodnych i rekreacyjnych w przestrzeni publicznej, a także hoteli, prywatnych uzdrowisk i rezydencji. Tworząc harmonijne i atrakcyjne krajobrazy wodne, łączymy atmosferę i komfort, funkcjonalność i design. Naszym celem jest realizacja marzeń i poprawa jakości życia w oparciu o indywidualne potrzeby i inicjatywy gospodarcze.

Historia Firmy

Firma została założona w 1843 roku przez Alfreda Kruppa i przemysłowca Alexandra Schoeller`a jako „k.k. private Metallwarenfabrik”. Firma, która stała się znana jako pierwszy stalowy producent przemysłowy na świecie, zyskała międzynarodowy sukces.

Produkt oznaczony symbolem niedźwiedzia identyfikowany jest z najwyższą jakością. Łączy estetykę z ponadczasową elegancją. Firma Berndorf Metall-und Bäderbau GmbH z Austrii, od 1960 roku jest wiodącym producentem obiektów kąpieliskowych. Firma specjalizuje się w produkcji basenów ze stali nierdzewnej. Do dzisiaj wykonano ponad 8000 niecek basenowych w najróżniejszych wielkościach i kształtach. Polska filia firmy została założona w 2002 roku jako Berndorf Baderbau Sp. z o.o. Siedziba znajduje się w Jaworzu koło Bielska-Białej. Nasze realizacje na polskim rynku to ponad 1000 niecek kąpielowych ze stali nierdzewnej w ok. 500 obiektów.

Nasza Filozofia

Naszym celem jest klient.
Pragniemy spełniać wymagania naszych klientów oraz zagwarantować im najlepszą opiekę. Wspólnie z naszymi klientami oraz z partnerami tworzymy rozwiązania w zakresie kąpielisk oraz obiektów rekreacyjnych. Naszym celem jest tworzenie optymalnych możliwości rekreacji oraz doskonalenie jakości życia, w postaci basenów ze stali nierdzewnej.

Szanujemy naszych klientów oraz dostawców.
Naszych klientów oraz dostawców traktujemy jako partnerów w perspektywie długoterminowej. Wspólnie tworzymy odpowiednie rozwiązania.
Zapewniamy przewidzianą efektywność oraz wymaganą jakość.
W szerokim zakresie prowadzimy badania jakości w celu zapewnienia zgodności naszych produktów z obowiązującymi wymaganiami oraz standardami.
Inwestycje oraz innowacje są zabezpieczeniem naszej przyszłości.
Jako stabilna firma jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych klientów. Stale dążymy do poprawy oraz odnowy naszych metod oraz technologii produkcji w celu doskonalenia jakości naszych wyrobów oraz usług. Jesteśmy przekonani, że te środki stanowią trwałe zabezpieczenie naszej przyszłości oraz konkurencyjności – także z korzyścią dla naszych klientów.