Beczka Polska

BECZKA_GLOWNE_Easy-Resize.com

Beczka Polska - wyroby drewniane

Beczka Polska – bednarstwo online – to działający nieprzerwanie od 2004 roku sklep internetowy, w którym można znaleźć polskie, ręcznie wykonywane wyroby drewniane, m.in. takie jak:

– wanny i balie drewniane do łazienki, sauny, ogrodu,
– beczki dębowe do leżakowania wina i whisky,
– beczki na kartony z winem, tzw. bag-in-box,
– beczki do kiszenia,
– beczki dekoracyjne, szyldy – dna beczek, beczki reklamowe, beczki regały i standy na butelki – do restauracji, pubów, sklepów, hoteli, ogrodów, stoisk targowych, imprez,
– cebrzyki, wiadra, masielnice i kufle drewniane – zarówno w pełni użytkowe jak i dekoracyjne,
– cebrzyki hangiri do sushi,
– cebrzyki do polewania, wiadra bosmana, beczki – umywalki i inne akcesoria do łazienki i sauny,
– donice drewniane do wnętrz i ogrodów.

Wszystkie wyroby wykonywane są na zamówienie. Uwzględniamy życzenia klientów odnośnie rodzajów drewna, wymiarów, sposobu wykończenia zgodnie z przeznaczeniem wyrobów.

Firma Beczka Polska posiada w swojej ofercie oryginalne wanny i balie do sauny i łazienki wykonywane w różnych wymiarach, kształtach i z różnych gatunków drewna. Wanny drewniane są cenione przez wszystkich, którzy wybierają ekologiczne rozwiązania i przedkładają kontakt z naturalnym drewnem nad tworzywami sztucznymi. W standardzie drewno jest olejowane a obręcze do balii są wykonane ze stali nierdzewnej, najczęściej z regulacją śrubową. Balie i wanny drewniane wykonywane są na zamówienie więc wymiary, a w zasadzie wszystkie parametry są do ustalenia. Możliwe jest dodatkowe bejcowanie, zamówienie dodatkowych półek, podestów, oparć, pokryw itp. Niektóre modele wyposażone są we wkład akrylowy i posiadają pełen system przelewowy z syfonem, odpływem i korkiem automatycznym (mechanizm z pokrętłem).

 

Zapraszamy do kontaktu oraz do naszego sklepu internetowego:
www.sklep.beczkapolska.pl

Zobacz naszą ofertę
BECZKA_1_Easy-Resize.com
BECZKA_2_Easy-Resize.com
BECZKA_6_Easy-Resize.com
BECZKA_POLSKA_3_Easy-Resize.com
BEVZKA_5_Easy-Resize.com
BECZKA_3_Easy-Resize.com
BECZKA_POLSKA_1_Easy-Resize.com
BECZKA_4_Easy-Resize.com
BECZKA_POLSKA_2_Easy-Resize.com